Skontaktuj się tel.
600 889 864

O NAs

                           Nazywam się Agata Padamczyk-Paternoga jestem dyplomowanym trenerem biznesu, pedagogiem, logopedą, certyfikowanym coachem, oraz absolwentką psychologii w biznesie AE KSB w Krakowie i mam przyjemność prowadzić Pracownię Rozwoju Osobistego A4.

Posiadam 20-letnie doświadczenie pracy zawodowej w sektorze państwowym jak i prywatnym. Praca w edukacji jak i w zakresie obsługi klienta, budowania z nim relacji, budowania marki, organizacji miejsca pracy oraz zarządzania sobą w czasie to obszary szczególnie mi bliskie. Moja ścieżka zawodowa nieustannie dopingowała mnie, by kształcić się interdyscyplinarnie i owocowała zwróceniem uwagi na wszechstronne funkcjonowanie człowieka we współczesnym świecie – co też bezpośrednio wpłynęło na dobór proponowanych usług przez A4PRO.

Szczególną uwagę chciałabym zwrócić na warsztaty w zakresie pracy nad głosem, wystąpieniami publicznymi, prezentacją (włącznie z przygotowaniem profesjonalnej i jednocześnie efektownej prezentacji multimedialnej). Zajęcia te rekomenduję jako trener biznesu, coach i jako logopeda. Możemy poprawić dykcję, artykulację, zapanować nad tremą by wzmocnić odpowiednio przekaz jednocześnie dobrze przygotowanego wystąpienia i prezentacji. Tak, to wszystko uzyskasz w jednym miejscu!

Nadmienię, że od ponad 10 lat prowadzę własną działalność związaną z usługami szkoleniowymi dla klientów indywidualnych, oraz lokalnych firm i instytucji. Z uwagi na to, że nieustannie się rozwijamy i poszerzamy naszą ofertę dbając jednocześnie o jakość naszych usług – od 5 lat posiadamy wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych. Warto podkreślić, że skupiamy profesjonalistów i świetnych fachowców w swoich dziedzinach, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

MISJAa4 pro poszukujesz

Misją A4PRO jest budowanie świadomości coachingowej wśród podkarpackiej społeczności, zarówno w sferze biznesowej (business coaching) jak i prywatnej (life coaching).

Mieszkańcy niekoniecznie tylko dużych miast mają cele do zrealizowania, potrzebę rozwoju, chęć do zmian. My, tutaj również!

Dlatego propozycją obok kursów, szkoleń, warsztatów (językowych, zawodowych itd.) jest coaching – jako jedna z form pracy, który jest zgodny ze standardami International Coach Federation oraz normami Kodeksu Etycznego ICF.

W ofercie A4PRO znajdziesz działania poszerzające wiedzę, umiejętności oraz kompetencje, które sprawiają, że dokonane zmiany przynoszą radość i satysfakcję.

Nauczysz się wyznaczać sobie nowe cele, nazywać marzenia, a przede wszystkim je realizować!

Zapraszam!
Agata Padamczyk-Paternoga