Skontaktuj się tel.
600 889 864

warsztaty

Biorąc pod uwagę dynamikę zmian współczesnego świata i pożądanych umiejętności i kompetencji – wychodzimy do Państwa z ofertą szkoleń i warsztatów dla młodzieży w których to będzie można poszerzyć swoje umiejętności i kompetencje przydatne nie tylko w funkcjonowaniu szkolnym, ale i codziennym – prywatnym.

I CO DALEJ?
CZYLI DYLEMATY MŁODEGO CZŁOWIEKA >>STUDIA<<

CZY WIESZ, ŻE
BY ZNALEŹĆ PRACĘ MARZEŃ POWINIENEŚ NAJPIERW POZNAĆ SIEBIE?!
Dopiero potem poznać rynek pracy i wybrać ścieżkę edukacyjną.
Warsztaty pozwolą poszerzyć swoje horyzonty by nabrać świadomości w czym jest się naprawdę dobrym! Stanowią doskonałe przygotowanie do podjęcia decyzji związanej z wyborem studiów oraz do tego, by odkryć co będzie dla Ciebie najlepsze!
Opis i cel warsztatów:
Licealiści już w pierwszych latach nauki działają, uczą się mając na uwadze perspektywę wyboru studiów, ale nierzadko podjęcie decyzji o ich kierunku jest dla nich wyzwaniem już na etapie wyboru fakultetów.  Dobra znajomość siebie, poczucie własnej wartości, to czy wiem kim jestem i co jest dla mnie ważne w olbrzymim stopniu determinuje nasze decyzje, wybory i to nie tylko w dorosłym życiu, ale i tym szkolnym również.   Proponowane przez nas zajęcia pozwolą młodemu człowiekowi odkryć siebie, poszerzyć swoje horyzonty. A może po prostu uporządkować wiedzę o sobie. Nabrać świadomości w czym jest naprawdę dobry? Jakie są jego mocne strony? Co sobie ceni i szanuje? Co jest dla niego ważne? PRO
Zapisy:
Telefonicznie umów się na spotkanie – T. 600 889 864, by uzyskać więcej informacji.

 

NIE MAM CZASU!
CZYLI ZARZĄDZANIE SOBĄ W CZASIE

CZY ZDARZA CI SIĘ  ZAWALAĆ WAŻNE TERMINY? 
SYSTEMATYCZNOŚĆ SPRAWIA CI TRUDNOŚĆ?
Wiesz, że możesz być bardziej efektywny, efektywna? 
Brak Ci pewności od czego zacząć?
Opis i cel warsztatów:
Zdarza Ci się zawalać ważne terminy? Nie potrafisz złapać rytmu? Systematyczność sprawia Ci trudność? Z dotrzymywaniem słowa też różnie bywa, bo zapominasz, albo zawsze się coś takiego wydarzy, że…   Choć warsztaty zadedykować można śmiało wszystkim 🙂 edycja ta skierowana jest do młodzieży, gdyż program na uwadze ma jej charakterność, i obszar funkcjonowania tj. szkoła, dom i związany z tym zakres obowiązków takich jak nauka, egzaminy, pomoc w drobnych obowiązkach domowych i rodzinnych. Podczas warsztatów nauczymy się ustalać priorytety swoich obowiązków, zadań. Jak wyznaczać sobie cele? Jak planować i działać by osiągnąć swój cel? ? Jak się skutecznie organizować? Jak działać teraz, i nie odkładać na później? Poprawimy swoją efektywność!
Zapisy:
Telefonicznie umów się na spotkanie – T. 600 889 864, by uzyskać więcej informacji.

PIERWSZE WRAŻENIE ROBI SIĘ TYLKO RAZ!  
CZYLI JAK CIĘ WIDZĄ, TAK CIĘ ODBIERAJĄ.

CZY WIESZ, ŻE NIE TYLKO „CO”, ALE TEŻ „JAK” MÓWISZ PRZEKŁADA SIĘ 
NA TO, CO MOŻESZ OSIĄGNĄĆ
To jak się prezentujemy ma olbrzymi wpływ na powodzenie naszych działań  i nas samych.
Opis i cel warsztatów:
Na warsztatach dowiemy się jak dobrze wypaść – oczywiście przed audytorium, nawet jeśli jest jednoosobowe! To jak się prezentujemy ma olbrzymi wpływ na powodzenie naszych działań, jak i nas samych. Czy jest to egzamin, wizyta, rozmowa kwalifikacyjna, spotkanie na ulicy czy też randka!!! Pierwsze wrażenie się robi tylko raz! Budujemy relację z rozmówcą mową ciała bardziej niż jesteśmy tego na co dzień świadomi. Dlatego też odkryjemy co jest ważne w komunikacji niewerbalnej.  A przede wszystkim w tej edycji warsztatów skupimy się nad tym jak należy używać swojego głosu by to co mówimy miało moc sprawczą 🙂 i przyczyniało się do tego co chcemy osiągnąć. Dowiemy się jak wpływa energia w tonie głosu na nasze życie. Odkryjemy siłę głosu, moc stosowania pauz, intonacji.  Mowa jest czynnością automatyczną. Zautomatyzowaną do tego stopnia, że nie dbamy o nią właściwie zupełnie… reszta na warsztatach!
Zapisy:
Telefonicznie umów się na spotkanie – T. 600 889 864, by uzyskać więcej informacji.

KOCHAM SZKOŁĘ!
CZYLI JAK SIĘ UCZYĆ?

CZY WIESZ, ŻE KLUCZEM EFEKTYWNEJ NAUKI JEST TO JAK SIĘ ZA NIĄ ZABIERZESZ!?Sukces można zaprojektować!  Poznaj  swoje możliwości i mocne strony. Usystematyzuj co już potrafisz. Zdobądź nowe umiejętności!
Opis i cel warsztatów:
Warsztaty kierowane do młodzieży szkolnej (z podziałem na grupy wiekowe). Nauczymy się organizować miejsce nauki, jak zaplanować pracę i rozplanować materiał do opanowania.  Ćwiczenia na koncentrację uwagi, ćwiczenia usprawniające zapamiętywanie i inne techniki uczenia się to motyw naszych warsztatów. Nauczymy się również ustalać priorytety swoim obowiązkom oraz jak planować i działać by osiągnąć swój cel? ? Wszystko to by poprawić swoją efektywność w nauce!
Zapisy:
Telefonicznie umów się na spotkanie – T. 600 889 864, by uzyskać więcej informacji.

 KIM JESTEM?

Opis i cel warsztatów:
Warsztaty dla młodzieży gimnazjalnej, mają na uwadze budowanie poczucia własnej wartości oraz pewności siebie, która jak wiemy formuje silną osobowość, która to pomaga przezwyciężyć niepowodzenia szkolne, czy nawet koleżeńskie. Umiejętności interpersonalne to atrybut w budowaniu relacji, komunikowaniu się. Nabywanie samoświadomości w kontekście swojej z roli w grupie rówieśniczej oraz umiejętności komunikacyjne to doskonałe wyposażenie dla młodego człowieka. Zajęciami chcemy wyzwolić pokłady energii, a przede wszystkim kreatywności jakie mają w sobie dzieci. To będzie moc! Już to czujemy!
Zapisy:
Telefonicznie umów się na spotkanie – T. 600 889 864, by uzyskać więcej informacji.

Ilość naszych warsztatów jest mocno limitowana, tak jak i liczba miejsc w grupie. Dlatego decyduje kolejność zgłoszeń, a zapisy już trwają. Zapraszamy!