Skontaktuj się tel.
600 889 864

coaching rodzicielski

🔴
Z przyjemnością przedstawiam Państwu mój nowy zakres działań.
Proponuję Państwu, tj. Rodzicom, sesje coachingu rodzicielskiego >>RODZICIELSKA MOC<<.
Zapraszam do współpracy rodziców, którzy czują, że tracą moc i pomysły jak wspierać swoje dzieci w ich rozwoju. Oczekiwania szkoły, środowiska stają się coraz bardziej wyśrubowane. Stawienie czoła nieszablonowym sytuacjom, normom staje się dla rodzica prawdziwym wyzwaniem.
A jak sobie radzić w sytuacjach niemocy? Ile razy trapi Cię myśl: Co się dzieje? Dlaczego? Od czego zacząć? To jedne z pierwszych pytań jakie stawia sobie rodzić w obliczu wyzwania. I jeśli Tobie zdarza się stwierdzić: Ja nie potrafię, zapraszam Cię do pracy. Proces coachingowy „rodzicielska MOC” wzmacnia rodziców w działaniu i przełamywaniu ich bezradności, bierności, a przede wszystkim w tym, by odkryli swoją moc, czyli potencjał i ogromne możliwości i jednocześnie skuteczność we wspieraniu swoich dzieci.
🔴
Rodzicu zapraszam Cię na sesję 0 (zero), czyli bezpłatną, podczas której poznasz w szczegółach na czym polega proces coachingowy „Rodzicielska moc”. Sesja 0 to również czas na poznanie się i podjęcie decyzji, czy chcemy ze sobą współpracować. Cały proces to 6 spotkań (max 8), podczas których między innymi odkryjesz co jest dla Ciebie ważne, wartościowe, co chcesz osiągnąć, a przede wszystkim jak. Nowe możliwości, działanie i inspiracje będą dla Ciebie przyjemnym, satysfakcjonującym wyzwaniem. A na koniec zbudujesz motywację do samodzielnego działania i kreowania dalszych celów, bo masz rodzicielską MOC, bo Możesz Osiągnąć Cel.

By umówić się na sesję 0 wyślij
SMS ☎ pod numer 600 889 864 (z treścią: imię i nazwisko / Rodzicielska MOC)

z poważaniem
Agata Padamczyk-Paternoga 

🔴🔴🔴🔴
Agata Padamczyk-Paternoga – coach, pedagog, logopeda, trener. Doświadczenie pracy z dziećmi, nastolatkami oraz rodzicami zdobyte na przestrzeni 20-letniej pracy zawodowej w sektorze państwowym jak i prywatnym, w tym również w swoim gabinecie. Motto: Moja praca to motywacja, by kształcić się interdyscyplinarnie, uwzględniać wszechstronne funkcjonowanie człowieka we współczesnym świecie.