Skontaktuj się tel.
600 889 864

coaching kariery

🔴
„Ja i moja kariera. Możesz więcej!”  Coaching kariery propozycja dedykowana dla osób rozpoczynających aktywność zawodową, jak i dla tych, którzy aktywni już są, ale chcą więcej 😉 albo może potrzebują zmian, bo należy mieć na uwadze, że na karierę, aktywność, życiowe zmiany nigdy nie jest za późno!

🔴
Zapraszam Cię na sesję 0 (zero), czyli bezpłatną, podczas której poznasz w szczegółach na czym polega proces coachingowy „Ja i moja kariera. Mogę więcej””. Sesja 0 to również czas na poznanie się i podjęcie decyzji, czy chcemy ze sobą współpracować. Cały proces to 6 spotkań (max 8), podczas których między innymi odkryjesz co jest dla Ciebie ważne, wartościowe, co chcesz osiągnąć, a przede wszystkim jak. Nowe możliwości, działanie i inspiracje będą dla Ciebie przyjemnym, satysfakcjonującym wyzwaniem. A na koniec zbudujesz motywację do samodzielnego działania i kreowania dalszych celów, bo masz  MOC, bo Możesz Osiągnąć Cel.

By umówić się na sesję 0 wyślij
SMS ☎ pod numer 600 889 864 (z treścią: imię i nazwisko / Coaching kariery)

z poważaniem
Agata Padamczyk-Paternoga 

🔴🔴🔴🔴
Agata Padamczyk-Paternoga – coach, pedagog, logopeda, trener, absolwentką psychologii w biznesie AE KSB w Krakowie. Doświadczenie zawodowe na przestrzeni 20-letniej aktywności zawodowej zdobyła pracując w sektorze państwowym jak i prywatnym. Od 13 lat  z powodzeniem prowadzi własną działalność gospodarczą w zakresie szeroko pojętej edukacji. Motto: Moja praca to motywacja, by kształcić się interdyscyplinarnie, uwzględniać wszechstronne funkcjonowanie człowieka we współczesnym świecie.